Jak przygotować dziecko do przedszkola? 0

Lato to czas, gdy dni stają się dłuższe, a dzieci mogą cieszyć się dodatkowym snem i nieco luźniejszym harmonogramem. Niestety, zakończenie wakacji oznacza konieczność powrotu do regularnych obowiązków, w tym wczesnego wstawania. Na szczęście trenerzy snu Zazu mogą okazać się niezastąpionymi sojusznikami, zarówno w przygotowaniach do przedszkolnego lub szkolnego poranka, jak i w nauce wstawania o odpowiedniej porze.

czytaj całość »
Podróże: Jak zadbać o dobry sen dziecka w nowym miejscu? 0

Podróżowanie z dziećmi bywa nie lada wyzwaniem, zwłaszcza jeśli chodzi o zapewnienie maluchom spokojnego snu w nowych, nieznanych miejscach. Często zmiana otoczenia, hałas czy brak znajomych elementów przestrzeni mogą wpływać na niepokój i bezsenność dziecka. Jednak istnieje wiele sprawdzonych sposobów, które pomogą ułatwić zasypianie i zapewnić komfort podczas podróży.

czytaj całość »
Wpływ czerwonego światła na sen dziecka 0

Sen dziecka odgrywa niezwykle istotną rolę w jego prawidłowym rozwoju. Każdy rodzic zdaje sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie maluchowi spokojnego i regenerującego snu. Okazuje się, że jednym z czynników, które mogą mieć istotny wpływ na jakość snu dziecka, jest światło, czy raczej jego kolor.

czytaj całość »
Świąteczne kolorowanki ZAZU kids 0
Wy też czujecie już ten przedświąteczny klimat? By umilić Waszym maluchom oczekiwanie na święta przygotowaliśmy dla nich garść zimowych kolorowanek, których bohaterami są postacie ze świata Zazu Kids. Miłej zabawy!
czytaj całość »
Rozmowy o czasie 0

Artykuł, którego autorką jest mama dwójki dzieci i bloggerka Ester Depret, poświęcony nauce określania czasu przy użyciu trenera snu, zegarka i budzika dla dzieci - baranka Sama od ZAZU kids. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.