Szumiąca Przytulanka - na ratunek w usypianiu
4.jpg

Często młodzi rodzice borykają się w problemem usypiania Maluszka. Na pozór to proste zadanie, przysparza wiele kłopotów. Do tych najpopularniejszych sposobów zaliczamy; tulenie, bujanie, kołysanie, śpiewanie kołysanek. Co zrobić gdy nawet te sposoby zawodzą, a Maluszek nadal nie śpi? Z pomocą przychodzi szumiąca przytulanka, która sprawi iż nasze maleństwo spokojnie zaśnie. Dodatkowo, dla spokoju rodziców, warto kupić szumiąca przytulanka z czujnikiem snu. Gdy Twój Maluszek się obudzi – szumiąca przytulanka włączy się ponownie.

Czym jest szumiąca przytulanka ZAZU?

Na pierwszy rzut okna szumiąca przytulanka nie różni się od zwykłej maskotki. Jednak wewnątrz niej znajdziemy specjalny mechanizm, który wytwarza delikatny i uspokajający szum. Szumiąca przytulanka BIBI, to śliczny króliczek, który nie tylko pomoże usnąć Twojemu Maluszkowi, ale również stanie się jego najlepszym przyjacielem. Dzięki niemu, Twój Maluszek może do snu słuchać 4 różne melodie inspirowane naturą, szum oraz bicie serca, które zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo, szumiąca przytulanka automatycznie wyłącza się po 10 min. Dla wygody Twojego Skarba, możesz ustawić poziom głośności. A co gdy Maluszek się obudzi? Szumiąca przytulanka włączy się gdy Maluszek zapłacze lub się poruszy na ostatnio wybranej melodii.

Szumiąca przytulanka – na ratunek rodzicom

Szumiąca przytulanka pomoże się wyciszyć Maluszkowi, a w efekcie pozytywnie wpłynie na skrócenie czasu usypiania. To jednak nie wszystko. Szumiąca przytulanka może zostać wyposażona w specjalny moduł rozpoznający płacz, gdy Maluszek zaczyna się wybudzać. Niezwłoczna reakcja szumiącej przytulanki, ułatwia ponowne zaśnięcie.

Szumiąca przytulanka aby spełniała swoją funkcję musi zachęcać dziecko do przytulenia. Dlatego też każda szumiąca przytulanka ZAZU wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, wyjątkowo miłych w dotyku. Zróżnicowanie tkanin, dodatkowo może wpłynąć na rozwój sensoryczny.

Często zdarza się, że dziecko rozbudza się nawet chwilę po tym, jak udało mu się zasnąć, a rodzic zmuszony jest na nowo je usypiać. Szumiąca przytulanka z detektorem snu pomaga rozwiązać ten problem. Jej mechanizm działa w oparciu o czujnik wrażliwe na płacz i ruchy dziecka. W momencie, gdy Maluch zaczyna się rozbudzać, zabawka automatycznie zaczyna szumieć. To pomaga Maluszkowi się uspokoić i ponownie zapaść w sen.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.