Szumiąca Przytulanka - na ratunek w usypianiu 0

Często młodzi rodzice borykają się w problemem usypiania maluszka. To na pozór proste zadanie potrafi przysporzyć wielu kłopotów. Do najpopularniejszych sposobów radzenia sobie z problemem zaliczamy: tulenie, bujanie, kołysanie, śpiewanie kołysanek. Co zrobić, gdy nawet te sposoby zawodzą, a Maluszek nadal nie śpi? Z pomocą przychodzi szumiąca przytulanka, która sprawi, iż nasze maleństwo spokojnie zaśnie. Dla własnej wygody warto, by była to  szumiąca przytulanka z czujnikiem snu. Gdy Twój maluszek się obudzi, wówczas szumiąca przytulanka włączy się ponownie.

Czym jest szumiąca przytulanka ZAZU?

Na pierwszy rzut okna szumiąca przytulanka nie różni się od zwykłej maskotki. Jednak wewnątrz niej znajdziemy specjalny mechanizm, który wytwarza delikatny i uspokajający szum. Szumiąca przytulanka BIBI to - dla przykładu - śliczny króliczek, który nie tylko pomoże Twojemu dziecku zasnąć, ale również stanie się jego najlepszym przyjacielem. Twój maluszek będzie mógł słuchać do snu 1 z 4 różnych uspakajających melodii, białego szumu lub bicia serca, które zwiększa poczucie bezpieczeństwa u małych dzieci. Dodatkowo, szumiąca przytulanka automatycznie wyłącza się po 10 min. Dla wygody Twojego skarba, możesz regulować jej poziom głośności. A co, gdy maluszek się obudzi i zapłacze? Szumiąca przytulanka włączy się na ostatnio wybranej melodii.

Szumiąca przytulanka – na ratunek rodzicom

Szumiąca przytulanka pomoże maluchowi wyciszyć się, a w efekcie wpłynie na skrócenie czasu usypiania. To jednak nie wszystko. Szumiąca przytulanka może zostać wyposażona w specjalny moduł rozpoznający płacz, gdy maluszek zaczyna się wybudzać. Niezwłoczna reakcja mechanizmu ułatwi dziecku ponowne zaśnięcie.

Szumiąca przytulanka sprawdzi się nie tylko w przypadku niemowląt, ale i małych dzieci. Jej pluszowe futerko zachęca je do przytulania zabawki. Dlatego też każda szumiąca przytulanka ZAZU wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, wyjątkowo miłych w dotyku. A zróżnicowanie tkanin pozytywnie wpływa na rozwój sensoryczny dziecka.

W swojej ofercie Zazu posiada wiele różnych szumiących przytulanek. Nie tylko wspomnianą wcześniej Bibi. Wartym uwagi rozwiązaniem jest też panel dźwiękowy, który zamieszony przy łóżeczku czy na rękojeści wózka odgrywa uspokajające i wyciszające melodie. To ciekawa i ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych szumiących przytulanek.

 

Na zdjęciu: szumiąca przytulanka koala COCO, szumiący panel przenośny i szumiąca przytulanka kocyk szop pracz Robin.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.