Kategorie blog
O nas

Zazu Kids - Lampki nocne dla dzieci i szumiące przytulanki.

 

Marka Zazu powstała z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Założyciele, Nynke Bakker i Sven van der Veen, to młodzi ojcowie 3 dzieci. Swoje doświadczenie opiekuńcze wykorzystali do rozwiązania bieżących problemów rodziców. Wiedząc, jak ważny jest sen dla maluszka i z jakimi przeciwnościami borykają się rodzice, stworzyli wyjątkową linię produktów dla dzieci. Szumiąca przytulanka i trener snu stały się idealnym rozwiązaniem dla niemowląt i przedszkolaków mających problemy ze snem. Jak się okazało, kojące i relaksujące dźwięki m.in. natury uspakajały dziecko i pozwalały mu spokojnie przetrwać noc. Nynke i Sven łącząc siły w 2013 roku rozpoczęli innowacyjną produkcję, stawiając na praktyczne rozwiązania i niespotykane dotychczas uspokajające zabawki dla dzieci. Innowacją w usypianiu maluszków okazały się projektor gwiazd oraz lampka projektor. Teraz, dzięki pięknej iluminacji świateł, która zwraca uwagę dziecka, maluchy mogą przygotować się do głębokiego snu i spokojnej nocy.

Narodziny dziecka i jego wychowanie to wyjątkowy czas dla każdego z nas. Wspaniale jest obserwować rosnące maleństwo i pomagać mu w poznawaniu świata. Szumiąca przytulanka i lampka nocna dla dzieci to ogromna pomoc w procesie usypiania dziecka, ale i jego rozwoju. Możliwość odtwarzania do snu dźwięków natury lub dowolnie wybranych utworów dzięki bezprzewodowemu połączeniu Bluetooth, pozwala na stworzenie wyjątkowej kompozycji dopasowanej do potrzeb Twojego dziecka, a jednocześnie na zbudowanie aury bezpieczeństwa, która jest niezbędna dla dobrego, spokojnego snu. Zazu wie, że każdy maluch jest inny, dlatego też produkty z linii trener snu dla dziecka, pozwalają na szeroką personalizację.

Połącz przyjemne z pożytecznym i ułatw naukę swojemu dziecku już dziś. Choć rodzicielstwo jest wspaniałym przeżyciem, to wiemy też jak jednocześnie potrafi być trudne. Dlatego postaw na nowoczesne rozwiązania, które są korzystne nie tylko dla Twojego dziecka, ale i dla Ciebie.

Pamiętaj, że maluszek potrzebuje czasu, aby nauczyć się wszystkich dorosłych rzeczy. Możesz mu w tym trochę pomóc! Lampka nocna dla dzieci, trener snu dla dzieci, szumiąca przytulanka czy też projektor gwiazd staną się Twoimi niezastąpionymi asystentami. Częste przekazywanie dzieciom dodatkowych bodźców rozwojowych, komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa pomaga w rozwoju intelektualnym i emocjonalnym. I do tego właśnie dąży Zazu.

Markę Zazu wyróżnia:

  • nowoczesne wzornictwo,
  • funkcjonalność – m.in. funkcja Baby Sensor - szumiąca przytulanka aktywuje się na dźwięk płaczu dziecka lub dotyk,
  • timer - lampka nocna dla dzieci wyłącza się automatycznie,
  • regulacja poziomu głośności,
  • kojące dźwięki – bicie serca, biały szum, dźwięki natury, kołysanki, delikatne światło.

Dodatkowe funkcje:

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Lubisz rozmawiać - zadzwoń do nas: 535 650 400 lub napisz na: kontakt@zazu-kids.pl .

Dystrybutor Zazu:
Blue Ocean Sp. z o.o.
ul. Postępu 22
05-506 Kolonia Lesznowola
telefon: 535 650 400
e-mail: kontakt@zazu-kids.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.