Krab CODY – projektor oceanu z ruchomymi falami i pływającymi rybkami 0

Joyce, mama, nauczycielka w szkole podstawowej, a gościnnie blogerka na portalu Mama Scrapelle.

 

Cody – projektor oceanu od ZAZU kids - pomaga w szybszym zasypianiu

Są dzieci, które mają problemy z zasypianiem. Są też takie, które budzą się w nocy dość często. Szczególnie dla niemowląt i młodszych dzieci takie noce bez wystarczającej ilości snu mogą być uciążliwe. Krab Codyprojektor oceanu marki ZAZU kids - może przyjść im z pomocą! Tak, jak przyszedł z pomocą mojej córce (dwulatce), która zwykle często budzi się w nocy. Cody pomógł też córce mojej przyjaciółki Ellen, która zwykle potrzebowała ponad 30 minut na zaśnięcie.

 

Przekształć pokój dziecka w realistyczny podwodny świat.

Krab Cody - projektor oceanu od ZAZU kids - pokazuje poruszające się fale i pływające ryby! Błękitne morze, pomarańczowe rybki… - patrząc na nie ogarnia nas uczucie spokoju. Nawet mój mąż relaksował się, leżąc na kanapie i patrząc w górę na sufit, gdzie przewijał się realistyczny podwodny świat stworzony przez ZAZU kids.

Oprócz projekcji, krab Cody może też odtwarzać trzy różne melodie: dźwięki oceanu, bicie serca (idealne dla niemowląt!) i kołysankę. Możesz wybrać dowolny dźwięk lub go wyłączyć. Nasz syn uważa, że szum oceanu jest zbyt intensywny (jest wrażliwy na dźwięki) i woli kołysanki. Tymczasem nasza córka najchętniej słucha bicia serca.

 

Trzy kroki zasypiania z projektorem dla dzieci ZAZU kids

Cody – trzyetapowy program snu.

Projektor dla dzieci Cody od ZAZU kids to sen dziecka w zaledwie trzech krokach. Przy czym każdy krok zajmuje tu równo 10 minut. W sumie mamy 30 minut, nim program snu dobiegnie końca (i mam nadzieję, że do tego czasu twój maluch będzie już spał). Pozwól, że poniżej dokładniej wyjaśnię ci każdy z tych trzech kroków:

Pierwsze 10 minut ma uspokoić i wyciszyć dziecko. Zobaczysz poruszające się fale i mnóstwo pływających pomarańczowych rybek. Usłyszysz relaksujące dźwięki oceanu.

Pomiędzy 10, a 20 minutą projekcja powoli zaczyna usypiać Twoje dziecko. Fale wciąż się poruszają, a ryby pływają, ale ich kolor i kolor jest mniej intensywny. Projekcja staje się ciemniejsza. Dźwięki oceanu zostają zastąpione przez powolne i hipnotyzujące odgłosy bąbelków.

Ostatnie 10 minut to ostateczny impuls, który odsyła Twoje dziecko do krainy sennych marzeń. Fale nie poruszają się już wcale, obraz przyciemnia się jeszcze bardziej, a dźwięki po 20 minucie milkną całkowicie. Warto wiedzieć, że krab Cody wyłącza się automatycznie po 30 minutach. W tym czasie dziecko powinno już spać.

Córka mojej przyjaciółki była bardzo smutna, gdy projektor oceanu wyłączył się po 30 minutach: „Naprawdę nie dotykałam kraba, a on nie pokazuje już wody i nie wydaje dźwięków.” Moją sugestią, by uniknąć takiego zaskoczenia, jest wcześniejsze wyjaśnienie dziecku: „Nie bój się, gdy Cody wyłączy się automatycznie. Oznacza to, że nadeszła już pora spania!”

 

Czujnik płaczu dziecka

Osobiście bardzo cieszy mnie ta funkcja. Kiedy Twoje dziecko zaczyna płakać lub mówić, wyświetlacz oceanu włącza się ponownie, a Twój maluch zasypia samodzielnie (dzieje się tak z naszą córką). W chwili, gdy zaczyna nawoływać mamę lub tatę, krab Cody włącza się, a ona chwilę później zasypia sama! Jeśli sensor płaczu dziecka to funkcja, z której nie chcesz w danym momencie korzystać, pamiętaj, że możesz ją łatwo wyłączyć.

 

Cody nie jest przeznaczony wyłącznie dla niemowląt!

Możesz zacząć używać Cody’ego zaraz po urodzeniu dziecka. Kraba ZAZU kids używają głównie rodzice noworodków. Zauważyłam jednak, że starsze dzieci, a nawet dorośli potrafią docenić cechy Cody’ego.

Mój mąż lubi oglądać poruszające się fale i pływające rybki. Mój bardzo wrażliwy na dźwięki syn (6 lat) jest bardziej zrelaksowany, gdy patrzy na wolno poruszające się obrazy na suficie. W rezultacie zasypia, mając bardziej wyciszony umysł. Zarówno moja córka, jak i córka Ellen, polubiły Cody’ego. Moje maleństwo śpi z krabem, a dziecko przyjaciółki mówi: „Cody sprawia, że zasypiam szybciej. Morskie obrazki są fajne do oglądania, a melodii miło się słucha. Zwłaszcza kołysanki i dźwięków oceanu, bo bicie serca mniej mi się podoba.”

 

Pozdrawiam, Joyce

Oświadczenie: wszystkie przedstawione w tekście opinie są moimi własnymi spostrzeżeniami i marka ZAZU kids nie miała na nie wpływu.

 

  
Zdjęcie 1: Panel sterujący - tu włączysz sensor płaczu dziecka. Zdjęcie 2: Projektor oceanu ZAZU w pokoju dziecięcym.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.