Trener snu dla dziecka, zegarek i budzik SAM Grey | ZAZU

Cena: 189,00 zł 189.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Zazu
Kod produktu: ZA-SAM-01
Pin It

Opis

 

Baranek Sam to elektroniczny trener snu dla dziecka. Pomaga rozwiązywać problemy związane ze snem u małych dzieci, a te są dość powszechne. Maluchy nie mają bowiem poczucia czasu. Ich dzień rozpoczyna się, gdy otwierają oczy (najczęściej wcześnie o świcie) i kończy, kiedy kładą się do łóżka. Trener snu dla dziecka Sam pomaga wyjaśnić dziecku trudne do zrozumienia pojęcie czasu, w prosty, intuicyjny sposób.

Trener snu pokazuje dziecku, kiedy należy udać się do łóżka, a kiedy należy z niego wstać. Nawet malutkie dzieci są w stanie zrozumieć tę ideę. Przed snem Sam automatycznie zamyka oczy, sygnalizując, że czas spać! Rano, o ustawionej przez rodzica godzinie, Sam otwiera oczy, by rozpocząć dzień. Wyświetlacz trenera snu zmienia kolor niczym sygnalizacja świetlna, wyznaczając 3 pory - noc, wczesny poranek (zostań chwilę w łóżku) i OK, czas wstawać!

 

Czas na sen!

Oczy trenera snu są zamknięte, a jego wyświetlacz świeci na czerwono. To znak, że nadeszła noc i pora położyć sie do łóżka.

Jeszcze chwileczka!

Oczy Sama są zamknięte, a wyświetlacz świeci się na pomarańczowo, co oznacza, że jest już ranek, ale maluch powinien pozostać w łóżku jeszcze chwilę.

Dwanaście małych gwizdek znika jedna po drugiej, odmierzając ostatnie 30 minut.

Ok, pora wstać!

Sam otwiera oczy, a światło wyświetlacza zmienia kolor na zielony. Teraz Twój maluch może zacząć swój dzień, wstając z łóżka.

 

Czerwone światło wyświetlacza może świecić się całą noc, pełniąc funkcję lampki nocnej przeganiającej dziecięce strachy. Może się też wyłączyć automatycznie. Ustawienia dopasujesz do potrzeb Twoich i Twojego dziecka. Możesz też wyregulować jasność ekranu.

Baranek Sam może być używany także jako zegarek dla dzieci. Ma cyfrowy i analogowy wyświetlacz, dzięki czemu jest świetnym narzędziem do nauki godzin. Może też pełnić funkcję budzika dla starszych dzieci, wstających rano do przedszkola lub szkoły. Alarm dźwiękowi jest regulowany niezależnie od funkcji trenera snu

Trenera snu dla dziecka wykorzystasz również podczas dziennej drzemki. Ustaw Sama, aby zasnął na pewien czas: od 3 do 180 minut.

 

 

Trener snu dla dziecka - specyfikacja:

  • trener snu dla dziecka działa na prąd zmienny / stały (w zestawie) i baterie (4 x AA, brak w zestawie),
  • Sam nie jest zabawką i jest testowany zgodnie z międzynarodowymi przepisami bezpieczeństwa,
  • zalecenia wiekowe: od 2 do 2,5 lat. W zależności od etapu rozwoju dziecka.

UWAGA: nie podłączać trenera snu kablem usb do źródła prądu, jeżeli jednocześnie są w nim baterie.

Trener snu dla dziecka - wymiary:

  • szerokość 20 cm,
  • wysokość 12 cm,
  • długość 14 cm,
  • średnica ekranu LCD 7 cm.

Wymiary opakowania:

  • wysokość 24 cm,
  • szerokość 14 cm,
  • długość 16 cm.

Instrukcja obsługi:

POBIERZ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.