Trener snu dla dziecka, zegarek i budzik SAM Green | ZAZU

Zazu SAM Trener Snu Dla Dziecka i Budzik Green
 • nowość
Cena: 189,00 zł 189.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Zazu
Kod produktu: ZA-SAM-07
Pin It

Opis

Sam to elektroniczny trener snu dla dziecka. Pomaga rodzicom rozwiązać problemy związane ze snem ich małych dzieci. Problemy te są dość powszechne: trudności z zasypianiem, czy zbyt wczesne wstawanie. Maluchy nie mają bowiem poczucia czasu. Ich dzień zaczyna się, gdy tylko otwierają swoje oczy (najczęściej o świcie), a kończy, kiedy kładą się do łóżka. Nie myślą w tym czasie o konsekwencjach czasowych. By im je przybliżyć, sięgamy po trenera snu dla dziecka.

Trener snu przybliża pojęcia związane z czasem pokazując dziecku, kiedy należy położyć się do łóżka i kiedy można z niego wstać. Nawet małe dzieci mogą zrozumieć tę koncepcję, bo jest bardzo intuicyjna. Wieczorem sympatyczny baranek Sam automatycznie zamyka oczy. Wówczas wiadomo, że nadszedł czas na sen. Rano, o ustalonej przez opiekuna godzinie, Sam otwiera szeroko oczy, by przywitać dzień. Wyświetlacz naszego uroczego trenera snu zmienia kolor jak sygnalizacja świetlna, wyznaczając różne pory - noc, wczesny poranek (jeszcze chwilę zostań w łóżku) i OK, czas wstawać!

 

Czas na sen!

Oczy trenera snu są zamknięte, a jego wyświetlacz świeci na czerwono. To znak, że nadeszła noc i pora położyć sie do łóżka.

Jeszcze chwileczka!

Oczy Sama są zamknięte, a wyświetlacz świeci się na pomarańczowo, co oznacza, że jest już ranek, ale maluch powinien pozostać w łóżku jeszcze chwilę.

Dwanaście małych gwizdek znika jedna po drugiej, odmierzając ostatnie 30 minut.

Ok, pora wstać!

Sam otwiera oczy, a światło wyświetlacza zmienia kolor na zielony. Teraz Twój maluch może zacząć swój dzień, wstając z łóżka.

 

W nocy wyświetlacz może palić się przez cały czas na czerwono, pełniąc funkcję lampki nocnej i przeganiając dziecięce nocne strachy, ale może też wyłączyć się automatycznie, by dziecko mogło zasnąć w ciemności. Wszystko w zależności od potrzeb malucha. W razie potrzeby możesz też regulować jasność ekranu.

Sam to trener snu, ale także zegarek dla dzieci. Jego cyfrowy i analogowy wyświetlacz pomagają w nauce godzin. Zintegrowany z zegarkiem alarm dźwiękowy pełni funkcję budzika dla starszych dzieci, które wstają rano do szkoły czy przedszkola. Alarm jest ustawiany niezależnie od funkcji trenera snu

Z trenera snu dla dziecka możesz skorzystać również podczas popołudniowej drzemki. Ustaw baranka tak, aby zasnął na określony czas: od 3 do 180 minut.

 

 

Trener snu dla dziecka - specyfikacja:

 • trener snu dla dziecka działa na prąd zmienny / stały (w zestawie) i baterie (4 x AA, brak w zestawie),
 • Sam nie jest zabawką i jest testowany zgodnie z międzynarodowymi przepisami,
 • zalecenia wiekowe: od 2 do 2,5 lat. W zależności od rozwoju.

UWAGA: nie podłączać trenera snu kablem usb do źródła prądu, jeżeli jednocześnie są w nim baterie.

Trener snu dla dziecka - wymiary:

 • szerokość 20 cm,
 • wysokość 12 cm,
 • długość 14 cm,
 • średnica ekranu LCD 7 cm.

Wymiary opakowania:

 • wysokość 24 cm,
 • szerokość 14 cm,
 • długość 16 cm.

Instrukcja obsługi:

POBIERZ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.